FD – Entrega de premis en motiu del del Dia Mundial de la Justícia Social

Entrega de premis en motiu del Dia Mundial de la Justícia Social

La nostra entitat ha premiat la tasca d’acció social i solidària de Zeeman

Amb motiu del Dia Mundial de la Justícia Social, el passat 20 de febrer, l’Ajuntament de Lleida va reconèixer a 24 empreses i agents socials que durant el 2023 han contribuït a millorar i modificar de forma significativa situacions d’exclusió social.

Des de l’Associació Reintegra hem premiat a Zeeman (C/ Lluís Companys) per la seva col·laboració amb els programes de formació i ocupació de la nostra entitat com a empresa de pràctiques.

Els reconeixements a l’Acció Social i Solidària a Lleida, que enguany compleix 11 anys, han permès reconèixer 245 empreses i agents, amb motiu del Dia Mundial de la Justícia Social que se celebra cada 20 de febrer.

Seguim sumant esforços per afavorir la igualtat d’oportunitats!

INCORPORA_NOU