FD – Fundació “la Caixa” i l’Associació Reintegra

 

La Fundació “la Caixa” i l’Associació Reintegra signen, un any més, el conveni de col·laboració del programa INCORPORA

Aquest 2022 l’Associació Reintegra, juntament amb altres entitats del territori, continuaran desenvolupant el programa Incorpora amb la finalitat de millorar la inserció laboral dins de la zona de Lleida.

 

Un any més, la nostra entitat a signat un conveni de col·laboració amb Fundació la Caixa per treballar en la millora d’oportunitats laborals de persones en situació de vulnerabilitat social. El nostre equip tècnic, realitzarà itineraris i plans de treball que permetran a les persones, formar-se i apropar-se al teixit empresarial de la zona.
L’acompanyament, el treball de competències transversals, professionals i la orientació personalitzada per aconseguir cobrir vacants laborals seran els principals objectius de la nostra tasca.